O nás

Naše vize

Jak jinak než u skleničky vína začala naše cesta s otevřením eshopu Edokodo.cz, kdy jsme si říkali, že na českém trhu chybí eshop, který by byl zaměřen na rodiče s dětmi z pohledu jak školních tak i volnočasových aktivit. Rádibychom, aby si na webu vybrala maminka, tatínek, děti, kamarádi, prarodiče, prostě kdokoli :) Pro děti naleznete vybevení do školy či na kroužek, pro maminku oblečení,zajímavé dárky či víno a pro tatínka něco ostřejšího. Slibujeme Vám, že se náš sortiment budeme i nadále doplňovat o výrobky kterým 100% věříme, sami je používáme či jejich reference je taková, že se je nebojíme nabídnout. 

Od roku 2018 jsme hrdými partnery společnosti Kroužky, která od roku 1999 v čele s paní Marií Růžičkovou a jejím týmem organizuje volnočasové aktivity pro děti. Díky jejímu zapálení a odhodlání jsme se dohodli na vzájemné spolupráci a věříme, že u nás budete spokojeni.

Kdo se o Vás stará

Václav Tichý
vaclav@edokodo.cz
608 863 449

Mám na starosti technickou stránku eshopu a když by vám něco nefungovalo, napište mi to prosím, opravíme :)  Tu a tam se semnou samozřejmě setkáte na zákaznické podpoře, kde občas vypomáhám Aničce.

 

Anna Chudobová
anna@edokodo.cz

Zákaznická podpora a testování nových či stávajícíh produktů je moje specialita. Jsem tu pro Vás každý den, minimálně od 8h do 18h, ale spíše déle :)

 

Fakturační údaje

Datum zápisu: 18. 1. 2013
Obchodní firma: JAVATI trading s.r.o.:
Sídlo: Praha 3 - Vinohrady, U vinohradské nemocnice 2237/7, PSČ 130 00
IČO: 29155541
DIČ: CZ29155541
Identifikátor datové schránky: 4kvqax2
Právní forma: Společnost s ručením omezeným,
Spisová značka: 205013 C, Městský soud v Praze